Yükleniyor
 

KENDO GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş

21. Yüzyıla uygun kentsel dönüşüm…

Kentsel dönüşüm önümüzdeki 20 yıl İstanbul’un çehresini değiştirecek ve güzelleştirecektir. Üç köklü firmanın ortakları olarak kentsel dönüşüm projeleri geliştirmek için Kendo Gayrimenkul ‘ü kurduk. Amacımız İstanbul için yirmi birinci yüzyıla uygun kentsel dönüşüm gayrimenkul projeleri geliştirmektir. Anahtar teslim konut ve ticari yapılarınızda kat karşılığı inşaat taahhüdü ile size kentsel dönüşüm projelerinizde hizmet etmeye hazırız.

Projelerimizi sizin menfaatleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda başarı ile tamamlamaya odaklanıyoruz. 1993 ‘den bugüne üç farklı firma bünyesinde yaptığımız tüm işleri başarı ile tamamladık ve gururla size sunuyoruz.

Çalışmalarımızda koşulsuz olarak insana yatırım yapıyoruz ve yeni teknolojiler geliştirmek için çabalıyoruz. Projelerimizi nitelikli kadromuz, ileri bilgisayar sistemleri ve internet teknolojileri desteği ile yönetiyoruz.

Bu site çalışmalarımız ve size nasıl hizmet edebileceğimiz hakkında bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır ve firmamız penceresinden içeri bakmak gibidir. Sizi firmamıza davet ediyoruz, lütfen her türlü gereksiniminiz için bizimle irtibata geçiniz.erde çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra, Firmamızda Gayrimenkul Geliştirme alanında çalışmaktadır.