Yükleniyor
 

KENDO KEMER EVLERİ

KENDO KEMER EVLERİ

Güneş doğarken Belgrad Ormanı’nın yemyeşil manzarası eşlik etsin size… İçme sularına hayat veren derenin yanında, kısa bir yürüyüşle başlayın her yeni güne. Tertemiz havayı içinize çekerken; kuş cıvıltılarını dinleyerek dinlendirin bedeninizi…

Kendo Kemer Evleri; yemyeşil manzarası ve huzur veren doğasıyla, karmaşadan ve stresten uzakta, konfor dolu bir hayat sürmek isteyenlere kapılarını açıyor. Belgrad Ormanı’nın yanı başında, size sadece bir ev değil yepyeni bir hayat sunuyor.

Kemer Evleri, Belgrad Ormanı manzaralı her biri ikiz evlerden oluşan 8 yapıdan oluşmaktadır. Yaşama ve yemek alanlarının yanı sıra mutfak ve ebeveyn odasının bulunduğu orta katta, geniş taban alanı oturumu sayesinde yapının zeminle ilişkisi maksimumda kurulmuştur.

Bir sofanın iki tarafında yer alan yatak odalarının bulunduğu çatı katlarında oluşturulan, yüksek hacimlerle geniş bir kullanım alanı sağlanmaktadır. Dere cephesinden girilen evlerde otopark, arka kısımda çözülerek; orman manzarasına yaşama, yemek ve ebeveyn odası yerleştirilmiştir. Çatı arasına çıkan merdiven, her biri içerisinde kendi banyosunu bulunduran, yatak odalarının ortasındaki ortak bir sofaya çıkmaktadır. Bodrum katı; dışarıdan merdivenle inilen bir düşük bahçe sayesinde ışık alan, iki yatak odasına ek olarak hobi odası ve depo gibi alanlarla değerlendirilmiştir.

Bu mekanlara, dışarıdan dolaşımın yanı sıra içeriden de merdivenle orta katla bağlantı kurulmuştur. Tamamen ağaçlarla çevrili peyzajın, içerisinde bulunan bahçeyle ilişkilerinin maksimumda kurulduğu yapılar; ortak alan olarak havuz ve çevresindeki teras alanlarıyla altında bulunan fitness salonunu kullanmaktadırlar.

Kemer Kendo Evleri; Belgrad Ormanı’nın yanı başında, TEM otoyoluna 14 km, E5 otoyoluna 18 km, ve yeni açılacak 3. Köpru otoyoluna sadece 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Levent’e 15 km, Maslak ve Taksim’e 20 km uzaklıktaki mesafesiyle şehrin en gözde ilçelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’na 30 km, inşaatı devam eden yeni havalimanına 20 km ve Mahmutbey gişelerine 24 km mesafesiyle, şehrin en önemli noktalarına kolaylıkla ulaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Proje 2019’da tamamlanmış ve kısa sürede tüm villalar dolmasıyla sitede yaşam başlamıştır. Satılık ve kiralık seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz”